Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, ragasztott. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 95 mm |
| Súly | 33 g |
| Cikkszám | 104058#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
