Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 139 g |
| Cikkszám | 104818#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
