Termék jellemzők
| Gyártó | Metzler & Ortloff Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 62 g |
| Cikkszám | 103419#SR#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
