Termék jellemzők
| Gyártó | X |
| Tervező | Káldor Aurél |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 225 g |
| Cikkszám | 105583#HA#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
