Termék jellemzők
| Gyártó | Konakovo Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, hátulján apró mázhibák. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 95 mm |
| Szélesség | 125 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Súly | 285 g |
| Cikkszám | 104455#G02#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
