Termék jellemzők
| Gyártó | La Freccia Porcelángyár |
| Tervező | Tarcisio Tosin |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, festése kopott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 105 mm |
| Súly | 28 g |
| Cikkszám | 105015#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
