Termék jellemzők
| Gyártó | La Freccia Porcelángyár |
| Tervező | Tarcisio Tosin |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 42 g |
| Cikkszám | 105010#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
