Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 240 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 630 g |
| Cikkszám | 105850#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
