Termék jellemzők
| Gyártó | Royal Dux Porcelánygyár |
| Tervező | Valeria Koškina |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 37 g |
| Cikkszám | 104397#SR#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
