Termék jellemzők
| Gyártó | Sargadelos Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 65 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 60 mm |
| Súly | 163 g |
| Cikkszám | 104987#SR#E0080 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
