Termék jellemzők
| Gyártó | Schaubach Kunst Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 110 mm |
| Súly | 91 g |
| Cikkszám | 104052#SR#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
