Termék jellemzők
| Gyártó | Unterweissbach Porcelángyár |
| Tervező | Kurt Steiner |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, masnija ragasztott. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 240 mm |
| Súly | 323 g |
| Cikkszám | 104995#HA#E0225 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
