Termék jellemzők
| Gyártó | Volkstedt Porcelángyár |
| Tervező | Kurt Steiner |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 225 mm |
| Súly | 236 g |
| Cikkszám | 105221#HA#E0200 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
