Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Tervező | Sinkó András |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, mindkét szarva végén lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Súly | 192 g |
| Cikkszám | 103729#SR#E0159 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
