Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, száján apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Súly | 473 g |
| Cikkszám | 103467#RU#E0060 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
