Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelöletlen |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 113 g |
| Cikkszám | 102470#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
