Termék címkék:
állatfigura , aquincumikitartszarnyumadar , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , madár , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 107 g |
| Cikkszám | 102436#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
