Termék címkék:
állatfigura , bodrogkeresztúrikerámia , bodrogkeresztúrikerámiagyár , bodrogkeresztúrikerámiák , bodrogkereszturikismadar3 , kerámiafigurák , kismadar3 , madár Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 40 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Súly | 39 g |
| Cikkszám | 102435#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
