Termék jellemzők
| Gyártó | Kerámiaiparművész KT |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Súly | 103 g |
| Cikkszám | 104846#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
