Termék címkék:
aquincumiporcelán , aquincumiporcelánok , fiú , fiúk , jancsi , őszszabóantónia , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 100 g |
| Cikkszám | 105518#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
