Termék címkék:
bodrogkeresztúrikerámia , bodrogkeresztúrikerámiák , kerámiafigurák , lány , lányok , olvasolany Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 189 g |
| Cikkszám | 105746#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
