Termék címkék:
budapestifurulyazolottofiufeher , budapestiporcelán , budapestiporcelángyár , figurákemberekgyerekekfiúk , fiú , lottofiu , n.szonntagéva , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Budapesti Porcelángyár |
| Tervező | N. Szonntag Éva |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, nyakán ragasztott. |
| Jelzett / szignózott | Jelöletlen |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 182 g |
| Cikkszám | 102221#SR#E0075 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
