Termék címkék:
draschekobanyaifoxi , draschekőbányaiporcelángyár , draschekőbányaiporcelánok , drascheporcelán , foxi , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 40 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 42 g |
| Cikkszám | 104866#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
