Termék jellemzők
| Gyártó | Eva Zeisel Originals |
| Tervező | Eva Zeisel |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 179 g |
| Cikkszám | 105764#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
