Termék címkék:
herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , herendiviragoskistal , tálak , tányérok , viragoskistal Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 29 g |
| Cikkszám | 104855#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
