Termék címkék:
bokszolo , figurákemberekgyerekekfiúk , fiú , hollohazibokszolo , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Súly | 222 g |
| Cikkszám | 104779#SR#E0089 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
