Termék címkék:
fenekreultfiu , figurákemberekgyerekekfiúk , fiú , hollohazifenekreultfiu , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, egyik hüvelykujja hiányzik. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 110 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Súly | 122 g |
| Cikkszám | 103082#SR#E0069 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
