Termék címkék:
figurákállatokmadarak , hollohazipapagaj , hollóháziporcelán , hollóháziporcelángyár , hollóháziporcelánok , papagaj , porcelánfigurák , schrammelimre Termék jellemzők
| Gyártó | Hollóházi Porcelángyár |
| Tervező | Schrammel Imre |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 57 g |
| Cikkszám | 104859#SR#E0045 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
