Termék címkék:
anyagyermekevel , figurákemberekgyerekek , figurákembereknők , gyerek , nő , polonneanyagyermekevel , polonneporcelán , polonneporcelángyár , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Polonne Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, karja ragasztott, hátán hajszálrepedés. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 150 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 230 mm |
| Súly | 1077 g |
| Cikkszám | 103728#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
