Termék címkék:
draschekőbányaiporcelángyár , draschekőbányaiporcelánok , draschekobanyaitornaszno , drascheporcelán , figurákembereknők , nő , porcelánfigurák , ritkaságok , tornaszno Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 55 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Súly | 108 g |
| Cikkszám | 103641#HA#E0499 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
