Termék címkék:
figurákemberekgyerekeklányok , játék , labdazokislany , porcelánfigurák , zsolnaylabdazokislany , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 140 mm |
| Súly | 105 g |
| Cikkszám | 102515#SR#E0049 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
