Termék címkék:
állatfigura , ismeretlengyártó , kerámia , kutyaknakgitarozokislany , nemetkutyaknakgitarozokislany , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 60 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 197 g |
| Cikkszám | 103565#SR#E0025 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
