Termék címkék:
figurákállatok , figurákemberekgyerekeklányok , ismeretlengyártó , kerámia , kislanyozzel , lány , őz , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, az őz egyik füllén apró lepattanás. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 105 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 180 mm |
| Súly | 388 g |
| Cikkszám | 103424#SR#E0050 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
