Termék címkék:
figurákembereknők , nő , porcelánfigurák , zoldruhasnorozsaval , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok , zsolnayzoldruhasnorozsaval Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. Szépséghibás termék, a szék egyik alsó sarka lepattant. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 532 g |
| Cikkszám | 102426#SR#E0199 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
