Termék címkék:
. , alfoldipalinkasbutella , alföldiporcelán , alföldiporcelángyár , alföldiporcelánok , italoskészletek , kulacsok , palinkasbutella Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 216 g |
| Cikkszám | 104549#SR#E0010 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
