Termék címkék:
. , alföldiporcelán , alföldiporcelángyár , alföldiporcelánok , alfoldiszaturnuszkancsoaranyozott , italoskészletek , kulacsok , szaturnuszkancsoaranyozott Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Súly | 551 g |
| Cikkszám | 104465#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
