Termék címkék:
. , alföldiporcelán , alföldiporcelángyár , alföldiporcelánok , alfoldiviragoshamutarto , hamutartók , viragoshamutarto Termék jellemzők
| Gyártó | Alföldi Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Hosszúság | 20 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Súly | 320 g |
| Cikkszám | 104559#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
