Termék címkék:
akt , akthajabanrozsa , aktok , aquincumiporcelán , aquincumiporcelánok , garberaklára , nő , nők , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Garbera Klára |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Súly | 331 g |
| Cikkszám | 102106#SR#E-0001 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
