Termék címkék:
aquincumibekakiralyeskiralylany , aquincumiporcelán , aquincumiporcelángyár , aquincumiporcelánok , béka , bekakiralyeskiralylany , figurákállatok , figurákembereknők , mesefigura , nő , őszszabóantónia , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Aquincumi Porcelángyár |
| Tervező | Ősz Szabó Antónia |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Súly | 277 g |
| Cikkszám | 104808#SR#E0079 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
