Termék címkék:
bodrogkeresztúrikerámia , bodrogkeresztúrikerámiagyár , bodrogkeresztúrikerámiák , bodrogkereszturioz1 , figurákállatok , kerámiafigurák , őz , oz1 Termék jellemzők
| Gyártó | Bodrogkeresztúri Kerámiagyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 50 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Súly | 152 g |
| Cikkszám | 104509#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
