Termék címkék:
draschekobanyaifigyeloozike , draschekőbányaiporcelángyár , draschekőbányaiporcelánok , drascheporcelán , figurákállatok , figyeloozike , őz , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 45 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Magasság | 150 mm |
| Súly | 148 g |
| Cikkszám | 104475#SR#E0039 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
