Termék címkék:
draschekobanyaihalastalka , draschekőbányaiporcelángyár , draschekőbányaiporcelánok , drascheporcelán , figurákállatok , hal , halastalka , tálak , tányérok Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 75 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 74 g |
| Cikkszám | 104460#SR#E0139 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
