Termék jellemzők
| Gyártó | Drasche / Kőbányai Porcelángyár |
| Tervező | Őry Ferenc |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 30 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Súly | 30000 g |
| Cikkszám | 105669#HA#E0249 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
