Termék címkék:
állatfigura , figurákállatok , ismeretlengyártó , kerámia , kutya , pitizokutya , porcelán , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 90 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Súly | 162 g |
| Cikkszám | 103607#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
