Termék címkék:
állatfigura , gránitkerámia , granitkutya , gránitporcelángyár , kutya , porcelánfigurák Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 80 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Magasság | 170 mm |
| Súly | 200 g |
| Cikkszám | 103963#SR#E0040 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
