Termék címkék:
. , gránitkerámia , gránitporcelángyár , granitviragostal , tálak , tányérok , viragostal Termék jellemzők
| Gyártó | Gránit Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 230 mm |
| Szélesség | 230 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Súly | 445 g |
| Cikkszám | 104487#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
