Termék címkék:
hamutartók , harkány , harkanyhamutarto , ismeretlengyártó , kerámia , magyarországporcelánokon , porcelán Termék jellemzők
| Gyártó | Ismeretlen gyártó |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 160 mm |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Súly | 249 g |
| Cikkszám | 104545#SR#E0015 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
