Termék címkék:
hamutartók , herendikishamutal , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , kishamutal Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 70 mm |
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 54 g |
| Cikkszám | 104873#SR#E0020 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
