Termék címkék:
fehermalac , figurákállatok , malac , porcelánfigurák , zsolnayfehermalac , zsolnayporcelán , zsolnayporcelángyár , zsolnayporcelánok Termék jellemzők
| Gyártó | Zsolnay Porcelángyár |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 35 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Súly | 43 g |
| Cikkszám | 104867#SR#E0100 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
