Termék címkék:
herendikistalapponyi , herendiporcelán , herendiporcelánmanufaktúra , herendiporcelánok , kistalapponyi , tálak , tányérok Termék jellemzők
| Gyártó | Herendi Porcelánmanufaktúra |
| Állapot | Korának megfelelő állapotban, a képek szerint. |
| Jelzett / szignózott | Jelzett |
| Festés | Kézzel festett |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 57 g |
| Cikkszám | 104871#SR#E0030 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
